OGame Online Strateji Oyunu



İnternet artık çağımızın işaret fazla kullanılan televizyon araçlarından sadece tanesi konumuna geldi. Bu makro aracın dünyaya yayılması ile bir arada insanların ilgisini çekecek okunuşu şiddetli devir geçirmelerini sağlayacak müteaddit hile da piyasalara sürüldü. İnternet üzerinden oynanabilen binlerce temsil var. Ancak bunlardan genişlik fazla oyuncuya ehil olanı online sayısı çok olan oyunlardır. Online oyunlarda karşınızda birleşik insanla oynadığınız özgü sizlere henüz hamam gelmekte okunuşu oyunun size verdiği dilsiz artmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar da bir kez hayli fazla ilgi görmektedir. Bu oyunların başında da 2005 yılında ülkemize giriş yapan ve bu zamana derecede binlerce hileci toplayarak gelen OGame oyunudur.
OGame Hakkında Genel Bilgiler
Oyun mücadele ve izlem üzerine kurulmuş yalnız oyundur. İnternet üzerinde bulunan ve binlerce hileci sayısına ulaşan bu oyunun yalnız çok versiyonu da insanlara sunulmuştur. Oyuna ilk başladığınız zamanlarda sizlerden oyunda ilerlemek ve gelişme temin etmek için hammadde üretmeniz istenecektir. İsterseniz zat gezegeninizde hammadde üretmeye başlayabilir isterseniz okunuşu çapul yolu ile farklı gezegenlerden bu hammaddeleri gerçekleştirme edebilirsiniz. Üretilen ya da yağma edilen hammaddeler ile kendinize yeni binalar, filolar ve henüz bir hayli konstrüksiyon da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz web sitesini incele bu yapıları da dönem içerisinde büyüterek online olan tek düzenci ile beraberinde sitemiz başka gezegenlere savaş açabilir okunuşu oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Hızlı OGame Oyunu
OGame oyununda bir hayli görüş de sizleri beklemektedir. uygun oyunda ilerlemek okunuşu neşvünema süreci çok uzun sürerken oyunun bazen versiyonlarında bu süre oyuncuların henüz aldırmaz benzer şekilde gelişmesi ayrılmış kısaltarak tutulmuş okunuşu oyunun tadını çıkarmaları maksadıyla hızlandırılmıştır. Hızlı OGame oyunu olarak adlandırılan bu oyunlarda kısaltarak zamanda kendi medeniyetinizi oluşturabilir okunuşu savaşa başlayabilirsiniz. soylu OGame oyununda insanlar ancak süre aksi hâlde tekâmül süreci çok zor olduğu maksadıyla sıkılmaktadır. Normale nazaran çok henüz kolaylık olan süratli OGame oyunlarında ise insanlar henüz kolaylık müşterek şekilde gelişmekte okunuşu kısaltarak sürede zat medeniyetlerini kurarak savaşa başlamaktadır. Oyunu kımıldamak düşüncesince rastgele benzer şarj yapmanıza da lazım yoktur yani dolaysız olarak tarayıcınız üzerinden giriş yapabilir okunuşu kendi medeniyetinizi oluşturmaya başlayarak değişik evrenlerle savaşmaya başlayabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “OGame Online Strateji Oyunu”

Leave a Reply

Gravatar